Oferty pracy

Aktualnie poszukujemy pracowników produkcyjno-montażowych na stanowisko monter konstrukcji aluminiowych.

Miejsce pracy: śląskie / Świętoszowice

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac ślusarskich: cięcie, szlifowanie, wiercenie itp.,
  • prace związane z wytwarzaniem konstrukcji aluminiowo/stalowych,
  • prace związane z montażem świetlików dachowych oraz konstrukcji stalowych w miejscu budowy,
  • praca na wysokości powyżej 3m,
  • wykonywanie prostych prac ogólnobudowlanych,
  • odpowiedzialność za stan techniczny maszyn i urządzeń,
  • przestrzeganie przepisów bhp, p. poż.

Wymagania:

  • nie wymagamy doświadczenia, natomiast oczekujemy zapału i chęci do nauki,
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
  • zdolności manualne oraz dobra koordynacja ruchowa,
  • sumienność i zaangażowanie w pracę,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy,
  • punktualność, dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,
  • zapewniamy szkolenie na stanowisku pracy,
  • umowę o pracę po okresie próbnym,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • stabilne zatrudnienie,
  • ciekawą i nie monotonną pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w wykonywaną pracę oraz stażu pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres email: pcpartners@pcpartners.pl

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. Dz.U. 133 poz. 883."