O firmie

Firma pc partners® została założona w 1994 jako spółka cywilna w Gliwicach
(z siedzibą na terenie IZO ERG).

 

W roku 2001 została przekształcona na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

 

W roku 2008 siedziba firmy została przeniesiona do nowo wybudowanej hali produkcyjnej w Świętoszowicach.

 

Od początku istnienia firmy pc partners® funkcję prezesa pełni Leszek Zielański. Wiceprezesem od roku 2011 jest Robert Skorupski.

 

Nazwa firmy to skrót od PolyCarbonate PARTNERS i nawiązuje do naszej działalności koncentrującej się na zastosowaniu płyt z poliwęglanu w budownictwie.

 

W tym celu opracowaliśmy własny w pełni profesjonalny system profili aluminiowych i uszczelek do płyt poliwęglanowych, który ciągle powiększamy. Profile są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Stale troszczymy się o doskonalenie techniczne i rozwój naszych produktów.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wdrażanie nowych rozwiązań pozwala nam w pełni wykorzystywać cechy płyt poliwęglanowych w Państwa zamówieniach.

 

Chętnie podejmujemy się wykonania najbardziej skomplikowanych zadań oraz śmiałych koncepcji architektonicznych.

 

Wśród naszych Klientów są zarówno inwestorzy jak i firmy wykonawcze, spółdzielnie, biura projektowe, urzędy oraz osoby prywatne.

 

Oferujemy nasze usługi od doradztwa technicznego już na etapie projektu poprzez pomiar, produkcję i montaż. W skład ekip montażowych wchodzą jedynie pracownicy pc partners® posiadający wieloletnie doświadczenie oraz wymagane uprawnienia, szkolenia, badania i sprzęt niezbędny do bezpiecznej pracy na wysokości.

 

Tworzymy sprawnie działający zespół, który za cel podstawowy przyjął indywidualne podejście do Klienta oraz bezwzględną terminowość i poprawność techniczną w realizacji powierzonych zadań.

 

W siedzibie firmy posiadamy ekspozycje naszych produktów.

 

Zrealizowane przez nas zadania służą bezawaryjnie przez wiele lat. Jednakże staramy się wykonywać je w taki sposób, aby możliwa była konserwacja lub naprawa poszczególnych elementów.

 

Nasze produkty wykonujemy na wymiar, co pozwala nam na dopasowanie się do każdego rodzaju dachu. Ma to szczególnie duże znaczenie przy remontach obiektów już istniejących.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.